Poslední novinky:

17.03.2005
Upravili jsme stránku s kondiciogramem na způsob filmu Jáchyme, hoď ho do stroje!
Kondiciogram

14.03.2005
Na webu jsou hotové stránky Základní školy Osek nad Bečvou podle požadavků zadavatele.
Základní škola Osek nad Bečvou

- další -

Tvorba internetových stránek

Nabízíme:

Vytvoření Vašich webových stránek a jejich následnou údržbu

Pokud ještě nemáte internetové stránky a uvažujete o jejich vytvoření, jste zde správně. Jsme připraveni pro Vás stránky vytvořit, ať už dle Vašeho návrhu nebo i v případě, že nemáte Vy osobně žádnou představu a chcete to nechat na nás. Garantujeme Vám, že za své (přiměřené) peníze získáte poctivě odvedenou práci. - další podrobnosti -

Oživení existujících stránek

Máte stránky hotové, umístěné na internetu, ale již jsou zastaralé, mají nevhodnou grafiku, tvořili jste si je sami jako amatéři a chcete jim dodat na profesionalitě? Máte stránky pěkné, kvalitní, prostě vyhovující a přesto se na ně dívá málo lidí? Jsme připraveni provést oživení takovýchto stránek. Oživení může znamenat třeba jen malé, ale podstatné změny, může ale také znamenat změnu celé koncepce Vaší stránky.

Vytvoření grafických prvků

Umíme pro Vás vytvořit různé grafické prvky, jako jsou tlačítka, čáry, reklamní proužky apod.. To vše obyčejné nebo animované. Garantujeme originál.

Vytváření aktivních prvků

Vytvoříme pro Vaše stránky aktivní prvky (hry, chat, návštěvní knihu, odesílání pohlednic, ankety, viditelná i neviditelná počítadla atd... včetně vyhodnocení statistiky).

Údržbu a další služby okolo vašich stránek

Zajistíme údržbu stránky dle Vašich požadavků - pravidelnou kontrolu, aktualizaci informací.
Zajistíme registraci Vaší stránky ve vyhledávacích službách a to tak, aby byla skutečně nacházena a zobrazována mezi prvními.
Jsme schopni reagovat okamžitě na nové požadavky ohledně Vaší stránky.

Jak postupovat v případě zájmu o nějakou službu?

1. Vy máte představu (konkrétní, mlhavou nebo i zcela nejasnou) o podobě své prezentace pomocí internetu.
2. Zkontaktujete nás (viz kontakt).
3. Probereme společně možnosti prezentace Vás (Vaší firmy, akce atd..) na internetu. Ujasníme si přibližný rozsah stránek a samozřejmě cenu (pro orientaci viz - další podrobnosti -).
4. Na základě dohody vytvoříme náhled Vašich stránek.
5. Návrh budete moci připomínkovat.
6. Pokud bude dohodnuto předem, zaplatíte zálohu.
7. Vytvoříme finální podobu stránek.
8. Pokud bude dohodnuto, umístíme je do internetu a zajistíme další věci okolo (zejména registraci do vyhledávacích služeb).
9. Po určitou dobu budeme zdarma upravovat Vaši stránku (funkce, vzhled) na základě Vašich požadavků tak, aby mohly být vychytány veškeré případné problémy.
10. V případě zájmu zajistíme další (placené) služby (např. občasnou údržbu, pravidelnou údržbu, registraci domény www.vašefirma.cz, .com, .biz, .info apod..).

Pozn.: U jednoduchých stránek je možno vynechat některé body (např. 4,5,6), u stránek složitějších nebo v případě Vašeho požadavku je možno tytéž body několikrát opakovat.